HAKKIMIZDA

CREA DUŞKABİN
Ev içi dekorasyonun artık ayrılmaz bir parçası olan duşakabinler özellikle konutlarda konforun tamamlayıcısı sayılıyorlar. Bu konseptte uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile duşakabin satışı&montaj hizmetleri gerçekleştiren firmamız son derece kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duymaktadır.
Değişik tasarımlardan oluşan modellerin her birinin farklı fonksiyonel özellikler gösterdiği ürün seçiminde tercihiniz hangi yönde olursa olsun gerek ürün gerekse işçilik hizmetlerinin firmamızın garantisi olduğunu belirtmek isteriz. Sipariş vermeniz ile birlikte başlayan süreçte profesyonel ekibimiz tarafından en hızlı kurulumun ve montajın yaşandığı firmamız hizmetlerinden fazlasıyla memnun kalacaksınız.
Banyonuzun büyüklüğüne göre değişen ölçülerde çeşitliliğimiz içerisinde Düz, Oval, Kare veya içerisinde ilave fonksiyonların bulunduğu modellerin tamamında cazip fiyatlar uygulayan firmamız her bütçeye uygun duşakabin satışı hizmetleri gerçekleştirmekten onur duymaktadır.
Bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce satış&montaj sonrasında oluşan büyük müşteri memnuniyetini referans olarak kabul eden firmamız bundan sonra da cazip fiyatlarla kaliteli ürünleri sizlere sunmaya devam edecektir. Lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Güler yüzlü personelimiz sizleri cevaplamak üzere her zaman telefonları başında olacaktır.
Saygılarımızla